معرفی بهترین روانشناسان تهران

در وبسایت دکتر پویش به معرفی بهترین روانشناسان تهران خواهیم پرداخت. در کنار این، با روان شناسان بزرگ بین المللی هم آشنا خواهیم شد. برای مثال می توانید با آنا فروید، ژان پیاژه، آلبرت بندوار و ویلیام جیمز آشنا شوید و درباره ی زندگی هر یک از آن ها و کارهای برجسته ای که انجام داده اند، اطلاعاتی به دست آورید.

روان شناسان بزرگ مانند غول هایی هستند که ما امروز روی شاخ های آن ها ایستاده ایم و به همین دلیل پهنای گسترده تری را می بینیم و اطلاعات بیش تری به دست می آوریم. معرفی بهترین روانشناسان تهران به شما کمک می کند تا اگر مشکلی در زمینه ی سلامت روان یا روابط دارید، با خاطری آسوده به بررسی روان شناسان موجود بپردازید و بهترین درمانگری را که فکر می کنید تخصص لازم را دارد برای رفع مشکل خود برگزینید. نکته ی بسیار مهم این است که شما باید یک درمانگر صاحب صلاحیت را انتخاب کنید.

معرفی بهترین روانشناسان تهران
معرفی بهترین روانشناسان تهران

واقعیت این است که صرف داشتن یک مدرک دانشگاهی نمی تواند از یک فرد درمانگر بسازد! شما باید در راستای انتخاب درمانگر خوب، ترجیحا کمی اطلاع روانشناسی داشته باشید تا بتوانید فرد مناسب را برای درمان خود انتخاب کنید. نکته ی بعدی این است که یک مشاور نمی تواند جای روانشناس بالینی را بگیرد. نمی توانید با فردی که لیسانس مشاوره دارد، دوره ی درمانی را آغاز کنید و منتظر باشید که اتفاقات خوبی بیفتد!

مثال هایی از شاخه های روانشناسی

یکی از شاخه های روان شناسی، روان شناسی صنعتی سازمانی است که به مطالعه ی رفتار افراد در محیط کار می پردازد. مثلا کارفرمایان چگونه می توانند بهترین کارمند ممکن را استخدام کنند تا بازده مجموعه ی آن ها افزایش یابد. یکی دیگر از شاخه های روانشناسی، رشته ی روانشناسی نظامی است که روانشناسی را در مجموعه های نظامی به کار می بندد. مثلا درمان سربازانی که دچار اختلالات روانی مانند خشم اضطراب افسردگی هستند، در این زیر شاخه می تواند قرار بگیرد.

معرفی بهترین روانشناسان تهران می تواند به همشهریان عزیز تهرانی کمک کند تا با نگاهی دقیق و حرفه ای، روان شناسان تهران را بشناسند و اگر مشکلی دارند به آن ها مراجعه کنند. مثلا والدینی که فرزندانی با اختلالات یادگیری دارند، می توانند بهترین درمانگران حوزه ی یادگیری کودک را پیدا کنند یا افرادی که رابطه ی آن ها با چالش رو به رو شده می توانند روان شناس خوب زمینه ی روابط را پیدا کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید