لیست روانشناسان تهران

191
لیست روانشناسان تهران
لیست روانشناسان تهران

لیست روانشناسان تهران

برای دسترسی به لیست روانشناسان تهران می توانید رزومه های موجود در وبسایت دکتر پویش را مطالعه فرمایید. برای داشتن یک نگاه کلی و جامع به روانشناسان فعال در حوزه های مختلف درمانی می توانید این رزومه ها را مطالعه فرمایید و به این ترتیب در صورت نیاز نگاه خوبی برای انتخاب درمانگر صاحب صلاحیت داشته باشید.

لیست روانشناسان تهران برای درمان اختلالات وسواسی

یکی از اختلالاتی که نیازمند بررسی های بیشتر و سریع تر می باشد، اختلالات وسواسی هستند که ریشه در اضطراب فرد دارند. این اختلال متاسفانه شیوع فراوانی در میان زنان و مردان دارد و به دلیل ایجاد رفتارهای کنترلگرانه، می تواند برای اطرافیان و نیز خود فرد بسیار آسیب رسان باشد. مثلا کودکانی که مادر یا پدر وسواسی مجبور دارند، عموما آسیب های مشابهی در این دوره بر آن ها تحمیل می شود.

برای همین خیلی خوب است که والدین در کنار پذیرفتن کاستی ها به عنوان یکی از اعضای نوع بشر، اقدام به فرزندپروری و تکامل خویش کنند اما در کنار آن، هر گونه اختلالات فلج کننده ی خویش را درمان نمایند.چرا که بیمار بودن هر یک از والدین در نوع نگاهی که فرزندشان به دنیای پیرامون خواهد داشت بسیار تاثیرگذار است.

لیست روانشناسان تهران
لیست روانشناسان تهران

رزومه ها

برای داشتن لیست روانشناسان تهران می توانید همراه ما در وبسایت دکتر پویش باشید. در این سایت می توانید معرفی نامه های کوتاه ولی مفیدی از درمانگران و روانشناسان و مشاوران خوب تهران در زمینه های مختلف درمانی داشته باشید. به عنوان مثال یکی از مراکز خوب درمانی در شرق تهران، از مشاور بپرس است که با داشتن مجموعه ای از روانشناسان صاحب صلاحیت آماده ی کمک به همشهریان خوب تهرانی است. همچنین با توجه به ارائه ی خدمات اینترنتی در روزگار کرونا، همه ی هم وطنان می توانند از راه دور و به کمک تلفن یا شبکه های اجتماعی از خدمات این مجموعه ی درمانی بهره مند شوند.

در صورتی که نیاز به مشاوره فردی، رابطه، تحصیلی، مهاجرت یا شغلی داشته باشید، روانشناسان متخصصی در دکترپویش قابل معرفی به شما عزیزان هستند. همیشه به خاطر داشته باشید در صورت داشتن نگاه سالم به دنیا و زندگی، تجربه ی بودن می تواند بسیار ارزشمند باشد. به همین دلیل توصیه می شود در صورت احساس خشم، غم یا افسردگی حتما به دنبال ریشه ها و نحوه ی درمان آن باشید تا بتوانید دیگربار لذت زندگی سالم را بچشید. بزرگ ترین هدیه ای که می توانید به اطرافیان بدهید، درمان شده بودن است!

بخوانید: مارتین سلیگمن

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید