روانشناس معروف در تهران

225
روانشناس معروف در تهران
روانشناس معروف در تهران

روانشناس معروف در تهران

برای آشنا شدن با روانشناس معروف در تهران مقالات، جستارهای معرفی و رزومه های موجود در وبسایت دکتر پویش را مطالعه بفرمایید. در این وبسایت می توانید با بهترین روانشناسان و متخصصان درمان در حوزه ی مختلف آشنا شوید و درباره ی تجارب ایشان نگاه خوبی به دست آورید. روانشناسان خوب می توانند شما را در زمینه های مختلفی مانند مشاوره فردی، تحصیلی، شغلی، روابط و غیره راهنمایی نمایند.

اهمیت درمان

در صورتی که با اختلالاتی مانند ترس، اضطراب، افسردگی، وحشت، هراس، وسواس و سایر اختلالات روانی و شخصیتی در خود و یا اطرافیان تان مواجه شدید، حتما درباره ی آغاز مسیر درمان یک فکر جدی داشته باشید، چرا که اگر جلوی این اختلالات هر چه زودتر گرفته نشود، ممکن است در شخصیت آدمی ریشه دار شود و در آن زمان طبیعتا درمان دشوارتر و زمان برتر خواهد بود و هزینه ی بیشتری را هم به فرد درمانجو تحمیل خواهد کرد. به گفته ی دکتر فرهنگ هلاکویی به عنوان روان شناس بزرگ، مهم ترین نکته این است که در من چه می گذرد، زمانی که دنیا در گذر است.

روانشناس معروف در تهران
روانشناس معروف در تهران

معنای این گفتار…

مفهوم این جمله این است که هر یک از افراد نگاه خاصی به پیرامون خود دارند و این نگاه است که باید سالم باشد. مثلا در شرایط یک بحران، ممکن است فرد الف واکنش نوع الف را داشته باشد و از این بحران آسیب زیادی ببیند، فاجعه سازی کند یا درباره ی این مشکل دچار تحریف شناختی بزرگنمایی شود. در حالی که در همان شرایط فرد ب ممکن است مدیریت خیلی خوبی داشته باشد و به این فکر کند که می تواند از پس این مشکل بربیاید.

همان طور که دیدید، براساس دینامیک روانی، هر یک از افراد در شرایط مختلف زندگی و چالش های خاص آن به شیوه ی مختلفی حس و احساس می کنند و رفتار نشان می دهند. مهم است که این رفتار سالم باشد. انسان سالم می تواند کنترل خشم سالمی داشته باشد. انسان بیمار از دیگر سو، عصبانی می شود و خشم خود را به شیوه ای مخرب نشان می دهد. بنابراین فرد بیمار پس از رفتار زشت خود احساس گناه می کند و به همین دلیل دوباره خشمگین و افسرده می شود و چرخه ی معیوب برای وی مدام تکرار می گردد.

برای آشنا شدن با روانشناس معروف در تهران می توانید مطالب خوب وبسایت دکتر پویش را دنبال نمایید. به این ترتیب در صورتی که نیاز داشته باشید، درمانگر خوبی را انتخاب خواهید کرد.

بخوانید: استیون پینکر

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید