روانشناس قیمت مناسب در تهران

269
روانشناس قیمت مناسب در تهران
روانشناس قیمت مناسب در تهران

روانشناس قیمت مناسب در تهران

وبسایت دکتر پویش به معرفی روانشناس قیمت مناسب در تهران اختصاص دارد. در کنار این، در این سایت اطلاعات خوبی درباره ی بزرگان علم روان شناسی به دست می آورید. علم روان شناسی تقریبا می تواند دانشی نوین در نظر گرفته شود. مطالعات جدی در این زمینه قدمت چندانی ندارد و پیش از آن اطلاعات ما درباره ی روان آدمی با شک و شبهه های فراوانی همراه بود. امروزه ما از دانش عمیق و دقیقی از روان آدمی برخورداریم که به کمک بزرگ ترین روان شناسان گردآوری شده است.

روان شناسی می خواهد به آدم ها کمک کند تا زندگی بهتر و پربارتری داشته باشند. با آگاهی از ذهن می توانیم بهترین استفاده را از آن بکنیم. چگونه دانش روانشناسی می تواند در زندگی روزمره تاثیر بگذارد؟ مثلا می تواند به انسان ها انگیزه بدهد. هدف ما هر چیزی می تواند باشد، مثلا ترک کردن سیگار، یا کاهش وزن یا یاد گرفتن یک زبان جدید.روانشناسی می تواند انگیزه ی لازم برای رسیدن به اهداف مان را در ما ایجاد کند.

روانشناس قیمت مناسب در تهران
روانشناس قیمت مناسب در تهران

 برای این که روانشناس قیمت مناسب در تهران را پیدا کنید و به حل مشکلات تان بپردازید رزومه ها و معرفی نامه های موجود در وبسایت دکتر پویش را مطالعه فرمایید. درس های روان شناسی خصوصا در حوزه ی شناختی می تواند سطح انگیزه ی ما را بالا ببرد. مثلا این که از روتین های تکراری دوری کنید تا احساس کسل شدن به شما دست ندهد. هدف های مشخصی بگذارید که مستقیما شما را به هدف تان نزدیک تر می کند. هر بار که کار خوبی انجام می دهید به خودتان جایزه بدهید و راه هایی از این قبیل.

اهمیت هوش هیجانی و روانشناس قیمت مناسب در تهران

در کنار این، یاد گرفتن درس های روان شناسی و استفاده ی آن در زندگی روزانه می تواند به موثرتر شدن رابطه ی شما با افراد دیگر کمک کند. مثلا شما یاد می گیرید که تماس چشمی برقرار کنید، به سیگنال های غیرکلامی دیگران توجه داشته باشید و اینکه لحن صدایتان را طوری تنظیم کنید که پیام مورد نظرتان بهتر منتقل شود. در مجموع می توان گفت هوش هیجانی شما تقویت می شود.

هوش هیجانی یعنی بتوانید احساسات خود را به خوبی بشناسید و هیجان ها و احساسات اطرافیان تان را هم به خوبی شناسایی و توضیح دهید. به گفته ی دکتر دنیل گولمن، هوش هیجانی شما می تواند از هوش بهر معمولی تان در زندگی مهم تر باشد. برای افزایش هوش بهر هیجانی می توانید واکنش های احساسی تان را به دقت ارزیابی کنید و احساسات تان را در یک دفتر به خوبی ثبت نمایید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید