روانشناسان معروف ایران

388
روانشناسان معروف ایران
روانشناسان معروف ایران

روانشناسان معروف ایران

در وبسایت دکتر پویش به معرفی روانشناسان معروف ایران خواهیم پرداخت. در کنار این با روان شناسان بزرگ بین المللی آشنا خواهیم شد و بر سواد روانشناسی خود در قالب مقالات کوتاه خواهیم افزود. روان شناسان بزرگ مانند غول هایی هستند که ما امروز روی شاخ های آن ها ایستاده ایم و برای همان پهنای گسترده تری را می بینیم و اطلاعات بیش تری به دست می آوریم.

معرفی روانشناسان معروف ایران

معرفی روانشناسان معروف ایران به شما کمک می کند تا اگر مشکلی در زمینه ی سلامت روان یا روابط دارید، با خاطری آسوده به بررسی روان شناسان موجود بپردازید و بهترین درمانگری را که فکر می کنید تخصصی لازم را دارد برای رفع مشکل خود برگزینید. نکته ی بسیار مهم این است که شما باید یک درمانگر صاحب صلاحیت را انتخاب کنید.

روانشناسان معروف ایران
روانشناسان معروف ایران

روانکاوی: مدرک یا مهارت؟

واقعیت این است که صرف داشتن یک مدرک دانشگاهی نمی تواند از یک فرد درمانگر بسازد! شما باید در راستای انتخاب درمانگر خوب، ترجیحا کمی اطلاع روانشناسی داشته باشید تا بتوانید فرد مناسب را برای درمان خود انتخاب کنید. نکته ی بعدی این است که یک مشاور نمی تواند جای روانشناس بالینی را بگیرد. نمی توانید با فردی که لیسانس مشاوره دارد، دوره ی درمانی را آغاز کنید و منتظر باشید که اتفاقات خوبی بیفتد!

یکی از شاخه های روان شناسی، روان شناسی صنعتی سازمانی است که به مطالعه ی رفتار افراد در محیط کار می پردازد. مثلا کارفرمایان چگونه می توانند بهترین کارمند ممکن را استخدام کنند تا بازده مجموعه ی آن ها افزایش یابد. یکی دیگر از شاخه های روانشناسی، رشته ی روانشناسی نظامی است که روانشناسی را در مجموعه های نظامی به کار می بندد. مثلا درمان سربازانی که دچار اختلالات روانی مانند خشم اضطراب افسردگی هستند، در این زیر شاخه می تواند قرار بگیرد.

معرفی روانشناسان معروف ایران می تواند به همشهریان عزیز تهرانی کمک کند تا با نگاهی دقیق و حرفه ای، روان شناسان تهران را بشناسند و اگر مشکلی دارند به آن ها مراجعه کنند. مثلا والدینی که فرزندانی با اختلالات یادگیری دارند، می توانند بهترین درمانگران حوزه ی یادگیری کودک را پیا کنند یا افرادی که رابطه ی آن ها با چالش رو به رو شده می توانند روان شناس خوب زمینه ی روابط را پیدا کنند. در پایان توصیه می کنیم برای خودشناسی بیشتر کتاب ها پرفروش موفقیت و روانشناسی را مطالعه فرمایید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید