بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران

199
بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران
بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران

بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران

برای آشنا شدن با بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران می توانید همراه دکترپویش باشید. در این وبسایت به معرفی و ارائه ی رزومه درمانگران خوب و مراکز درمانی روانشناسی پرداخته می شود. در بسیاری از شرایط لازم است خانم ها درمانگر همجنس خود را داشته باشند که این یکی از اصول درمانی در شرایط خاص می باشد. همین موضوع برای درمانگران و درمانجویان مرد هم صادق است. در هر صورت برای آشنایی با درمانگران صاحب صلاحیت می توانید مطالب دکتر پویش را دنبال کنید.

دروغ گویی و کمک گرفتن از بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران

خانواده ها به دلایل مختلفی از مشاورها و روانشناسان کمک می گیرند. یکی از این موضوعات شیوه ی صحیح فرزندپروری است. یکی از موضوعاتی که می تواند برای والدین چالش برانگیز باشد، مسئله ی دروغگویی در کودکان است. دروغگویی خصلت نکوهیده ای است که گاهی در بین افراد دیده می شود. نه تنها بزرگسالان بلکه کودکان هم می توانند به این خصلت زشت آلوده شوند. برخی از افراد از دوران کودکی به دروغگویی عادت می کنند و با این ویژگی انس می گیرند و حتی از آن لذت می برند! آن ها از گمراه کردن دیگران با حرف های نادرست و غیرواقعی مسرور می شوند. اگر در درمان دروغگویی در مراحل اولیه سهل انگاری شود، ممکن است که تا همیشه این عادت زشت با فرد همراه شود. برای همین از والدین خواسته می شود که در صورت شناسایی این ویژگی در کودکان، ساده از کنار آن نگذرند و کمک های یک درمانگر خوب بهره مند شوند تا این عادت نکوهیده هرچه زودتر برطرف شود.

بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران
بهترین مشاور روانشناسی خانم در تهران

والدین باید چرایی و چگونگی رفتارهای خود را به دقت بررسی کنند تا ببینند به چه علتی فرزندشان دروغگویی را یاد گرفته است. کودک در ابتدا دروغ گو نبوده است. این امر از محیط ناسالم آموخته می شود. دو نوع دروغ داریم دورغ واقعی و دروغ تخیلی. دروغ تخیلی مثل حرف هایی که زائیده ی خیال کودک است. قدرت تخیل کودک در بین 6 تا 8 سالگی به حدی قوی است که ممکن است سبب شود کودک آن چه را تصور کرده، واقعیت بپندارد. مثلا ممکن است به شما بگوید در خیابان یک سگ به اندازه ی شیر و یا یک فیل دیده است! با شنیدن این حرف های عجیب و غریب فورا با کودک مانند یک دروغگوی قهار برخورد نکنید. فقط سعی کنید به او واقعیت ها را بفهمانید. مثلا به او بگویید که همه ی سگ ها از شیرها کوچک ترند و فیل ها هم فقط در جنگل ها و باغ وحش ها زندگی می کنند. اما دروغ های واقعی نیازمند درمان هستند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید