بهترین روانشناس نوجوان در تهران

219
بهترین روانشناس نوجوان در تهران
بهترین روانشناس نوجوان در تهران

بهترین روانشناس نوجوان در تهران

همان طور که می دانید هر یک از روانشناسان و درمانگران اغلب در حیطه های خاصی تخصص و تبهر دارند. برای آشنا شدن با بهترین روانشناس نوجوان در تهران مطالب وبسایت دکترپویش را دنبال نمایید. در این وبسایت شما می توانید با رزومه ی درمانگران برجسته آشنا شوید و بهترین انتخاب را برای آغاز روند درمان داشته باشید.

والدین و نوجوانان

یک نکته ی مهم این است که باید همیشه به عنوان والدین، مراقب سلامت روان فرزندان خود خصوصا در سنین بحرانی مانند  دوران نوجوانی باشید و در صورتی که تغییرات خاص و نامطلوبی را در رفتار آنها مشاهده نمودید، با رضایت خودشان آن ها را نزد مشاور یا روانشناس ببرید. مطمئن باشید بسیاری از این حالات طبیعی است و به زودی با پایان نوزده سالگی رفع خواهد شد. اما برخی از این حالات می تواند نیازمند پیگیری های جدی تری باشد که در این صورت می توانید از کمک های یک درمانگر بهره بگیرید.

بهترین روانشناس نوجوان در تهران
بهترین روانشناس نوجوان در تهران

دقت در انتخاب درمانگر

بهترین مزیت وبسایت دکتر پویش این است که شما می توانید با بهره گیری از اطلاعات خوب و جامعی که دارید، انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید و درمانگر صاحب صلاحیتی برای خود برگزینید. همان طور که می دانید، هنر درمان بسیار وابسته به این است که شما درمانگر درستی را انتخاب کرده باشید. همان طور که نمی توانیم از یک فرد عامی بخواهیم بدن ما را جراحی کند، از افراد بی سواد هم باید دوری کنیم و به آن ها اجازه ی ورود به فضای روانی مان را ندهیم.

یکی از مهم ترین نکات در مورد یک درمانگر خوب و سالم این است که خود این فرد قبلا درمان شده باشد. بسیار مهم است که بدانیم صرفا داشتن مدرک دانشگاهی از یک فرد درمانگر صاحب صلاحیتی نمی سازد و این درمانجوی باهوش و آگاه است که باید بهترین بررسی را قبل از انتخاب درمانگر داشته باشد. با داشتن اطلاعات کافی از میزان تحصیلات، مهارت ها و تخصص یک فرد می توانید مطمئن شوید که یک فرد برای درمان شما مناسب است یا نه. مثلا یک مشاور که سال ها در مدرسه به امر راهنمایی تحصیلی بچه ها مشغول بوده است، احتمالا درباره ی روانشناسی روابط زیاد کمک کننده نخواهد بود.

بهترین روانشناس نوجوان در تهران در وبسایت دکتر پویش به حضور شما عزیزان معرفی می شود. از همه ی علاقه مندان حوزه ی سلامت روان دعوت می کنیم در صورت تمایل و نیاز، روزمه های موجود در این سایت را مطالعه فرمایند و بهترین انتخاب را از میان گزینه های موجود داشته باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید